Internet Promocje arrow Komunikaty arrow Oszczędzaj lasy, rezygnując z papierowych faktur!!!
Menu
Internet Promocje
Dla stałych abonentów
- - - - - - -
Komunikaty
Pomoc
Kontakt
- - - - - - -
Mapa zasięgu
Oferta
Internet
Telefonia VoIP
Email
Hosting
12 Grudnia 2019
Czwartek
Imieniny obchodzą:
Adelajda,
Aleksander, Dagmara,
Paramon, Suliwoj
Do końca roku zostało 20 dni.
Aktualnie jest 5 gości online
Oszczędzaj lasy, rezygnując z papierowych faktur!!! Drukuj

17 grudnia 2010 r. minister finansów w porozumieniu z ministrem spraw wewnętrznych i administracji podpisał rozporządzenie w sprawie przesyłania faktur w formie elektronicznej, zasad ich przechowywania oraz trybu udostępniania organowi podatkowemu lub organowi kontroli skarbowej (Dz.U. Nr 249 poz. 1661).

Zgodnie z wytycznymi rozporządzenia od 1 stycznia 2011 r. faktury mogą być przesyłane, w tym udostępniane, w formie elektronicznej w dowolnym formacie elektronicznym pod dwoma warunkami. Pierwszym jest zapewnienie autentyczności pochodzenia i integralności treści faktury. Drugim – uzyskanie zgody kontrahenta na taką formę dystrybucji. Takiej zgody (oświadczenie woli) będzie można udzielić zarówno tradycyjnie, jak i w formie elektronicznej.

Informujemy, że już teraz macie Państwo możliwość, otrzymywania faktur VAT wyłącznie na wskazany przez Państwa adres poczty elektronicznej! Rozwiązanie to jest praktyczne, sprzyja także ochronie środowiska. Aby otrzymywać faktury VAT elektronicznie, wystarczy wysłać nam e-mail na adres , w liście należy zamieścić podstawowe dane osobowe / dane firmy, adres instalacji oraz wskazać e-mail, na który powinny być wysyłane faktury.


Dziękujemy!
< Poprzedni   Następny >
2003 - 2007 Trans-Net. All rights reserved.
design by ::: MG :::
shocked.gif