Menu
Internet Promocje
Dla stałych abonentów
- - - - - - -
Komunikaty
Pomoc
Kontakt
- - - - - - -
Mapa zasięgu
Oferta
Internet
Telefonia VoIP
Email
Hosting
21 Stycznia 2020
Wtorek
Imieniny obchodzą:
Agnieszka, Epifani,
Jarosław, Jarosława,
Jerosława, Marcela
Do końca roku zostało 346 dni.
Aktualnie jest 7 gości online
Komunikaty
Sieć światłowodowa! Drukuj
Napisał Mikołaj   
niedziela, 29 kwietnia 2018
Drogi Abonencie!
Wejdź na naszą nową stronę www.tychynet.pl i sprawdź czy jesteś w zasięgu naszej sieci światłowodowej!!! 
Od 1 maja 2018 wszyscy nasi klienci posiadający łącze radiowe, a którzy są w zasięgu nowej sieci światłowodowej mogą bezpłatnie przejść na przyłącze światłowodowe oraz uzyskać dostęp do oferty z cennika Internet Światłowodowy
promocja
Czytaj całość...
Rekompensaty za awarie Drukuj
Napisał Mikołaj   
środa, 01 czerwca 2016
Szanowni Państwo!
Przygotowaliśmy dla Państwa dwa warianty rekompensaty za przerwę w dostępności usługi spowodowanej problemem, o którym pisałem w komunikacie z 16 maja 2016. Możliwa jest jednorazowa obniżka miesięcznej opłaty abonamentowej, lub trwałe zwiększenie prędkości do parametrów wyższego pakietu w cenniku usług. Ci z Państwa, których dotknęła przerwa proszeni są o kontakt z biurem obsługi klienta oraz wybór formy rekompensaty.
Pozdrawiam, Mikołaj
Globalny problem z usługą Drukuj
Napisał Mikołaj   
poniedziałek, 16 maja 2016
Szanowni Państwo,
Pragnę poinformować o ukończeniu pierwszego etapu naprawy globalnej awarii spowodowanej luką w oprogramowaniu często stosowanych przez nas urządzeń firmy Ubiquity. Pierwszy etap tj. uruchomienie wszystkich przekaźników zakończył się po 24 godzinach od wystąpienia pierwszych oznak problemów. Następny etap będzie polegał na ponownej konfiguracji oraz aktualizacji urządzeń klienckich dotkniętych problemem. W tym celu proszę o kontakt z naszym biurem klienta w celu umówienia się na wizytę techników. Za powstałe utrudnienia najmocniej przepraszamy. Zespół Tra@ns-net
Czytaj całość...
Brak internetu Cielmice i okolice Drukuj
Napisał Kamil   
wtorek, 14 kwietnia 2015
W dniu 18.04.2015 w godzinach pomiędzy 07:30-14:00 w Cielmicach i okolicach mogą wystąpić przerwy w dostawie internetu. Przerwy będą spowodowane brakiem energii elektrycznej w okolicy naszego nadajnika. Zgodnie z informacją, którą uzyskaliśmy od TAURON Polska Energia- w pobliżu naszego nadajnika będą trwały place planowe na linii średniego napięcia. Za utrudnienia przepraszamy.
Brak Internetu Gostyń Drukuj
Napisał Kamil   
poniedziałek, 30 marca 2015
W dniu 31.03.2015 w godzinach pomiędzy 8:00 - 16:00 w Gostyni mogą wystąpić przerwy w dostawie internetu. Przerwy będą spowodowane brakiem energii elektrycznej w okolicy naszego nadajnika. Zgodnie z informacją, którą uzyskaliśmy od TAURON Polska Energia w okolicy naszego nadajnika będą trwały place planowe na linii średniego napięcia. Za utrudnienia przepraszamy.
<< Start < Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna > Ostatnia >>

Wyniki 1 - 9 z 40
2003 - 2007 Trans-Net. All rights reserved.
design by ::: MG :::
sad.gif